עמוד הבית >> תחומי עיסוק
שם
טלפון
דוא"ל
מהות פנייה
 
תחומי העיסוק שלנו
ניתן לפנות אלינו בכל עניין הנוגע בתחום המשפט האזרחי. אנו מעניקים ייצוג בכל היבטי המשפט האזרחי,לרבות ניסיון לגשר בין צדדים יריבים בטרם הגשת התביעה וכן במהלך הדיונים בבתי משפט השלום, המחוזי והעליון, וכן בבתי הדין לעבודה וטריבונלים שיפוטיים ו/או מעין שיפוטיים אחרים, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות והתמחות בתחומי המשפט הבאים:

 

נדל"ן

חוזים להשכרת/שכירת דירה, חוזים לנדל"ןרכישת ו/או מכירת דירות, עסקאות קומבינציה, הסכמי שותפויות בתחום הנדל"ן, הסכמי מייסדים, קבוצות רכישה (ייצוג רוכש או קבוצת רוכשים המבקשים להצטרף לקבוצת רכישה של קרקע ו/או בניית יחידות דיור על הקרקע וכן סיוע בניהול משא ומתן מול הרוכשים האחרים ומול בעלי המקצוע השונים, לרבות קבלני בנייה ורשויות המס).


ייצוג עובדים ומעבידים

לעיתים רבות, מתגלע סכסוך בין מעביד לעובד ובין קבוצת עובדים לבין מעביד ו/או קבוצת מעבידים.כאן המקום לציין, כי סכסוכים אלו ניתנים לעיתים רבות לגישור ולפישור וזאת לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים. עם זאת, כאשר הפערים עמוקים, משרדנו אף מייצג צדדים בסכסוכים בבתי הדין לעבודה, בכל הערכאות (בתי הדין האזוריים לעבודה ובבית הדין הארצי לעבודה).

קניין רוחני ייצוג עובדים ומעבידים

פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר. איך שומרים עליהם, מה עושים כדי לייחד זכויות אלו לאמן / היוצר? משרדנו מעניק ייעוץ משפטי נרחב בנושאים אלו מהניסיון הנצבר ולאור המציאות המשפטית המשתנה בימים אלו, לאחר חקיקת חוק זכות היוצרים החדש.

דיני מחשבים

ייצוג בבתי משפט; עריכת הסכמים בין יוצרים, אמנים, מתכנתים, בעלי חברות סטארט-אפ.

תביעות לשון הרע

ראשית, אנו מזמינים אתכם לעיין במידע על תביעות לשון הרע ועל המסגרת החוקית של חוק לשון הרע בקישור שלהלן. משרדנו עוסק בין היתר בייצוג תובעים ונתבעים בערכאות המשפטיות השונות, לרבות בית משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

צוואות / ירושות

עריכת צוואה הינה עניין מורכב. מצווה מבקש שליטה בדרך בה יחולק עזבונו במותו ולכן הוא מבקש להבטיח כי הרכוש והממון שצבר יחולק בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. כאן, תפקידו של עורך הדין הינו להבטיח, כי אכן הדברים יבוצעו בהתאם למתווה אותו מבקש המוריש. מעבר לכך, על עורך הדין מוטלת האחריות להבטיח, כי הצוואה הנחתמת תשאר רלוונטית לשנים ארוכות ורבות, וזאת לאור העובדה שאין אדם יודע את יומו ולכן לעיתים רבות מתגלה, כי הצוואה אותה מבקשים לממש כבר אינה רלוונטית.

מעבר לכך, משרדנו מגיש בקשות למתן צו ירושה ולמתן צו קיום צוואה במשרדי הרשם לענייני ירושה ואף מייצג צדדים אשר מבקשים להגן על אמיתותה של צוואה ו/או צדדים המבקשים לבטל את תוכנה של הצוואה משום פגם שנפל בעריכתה ו/או בהוצאתה.

ייצוג / חברות

ייצוג וייעוץ לחברות ועמותות בענייניה השוטפים של החברה, לרבות בנושא בעלי מניות, עריכת הסכמים בנושאים שונים, ייצוג מול רשויות המדינה בנושאים שונים (אישורים, ארנונה, מיסוי), ייעוץ לחברי הדירקטוריון, כינוס אסיפות, התנהלות החברה על כל רבדיה ונושאי המשרה שבה.

הוצאה לפועל

ייצוג זוכים וחייבים במגוון הסוגיות הנדונות בלשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ.פשיטות רגל, חברות פירוק והוצאה לפועל


פשיטת רגל

הגשת בקשות לפשיטת רגל מטעם הנושים ו/או מטעם החייבים.


פירוק חברות

ייצוג בהליכי פירוק מרצון ו/או פירוק עקב חדלות פרעון באמצעות בית משפט.


הגשת תביעות משפטיות ומתן הגנה משפטית

יצוג בבתי המשפט, הגשת בקשות ותובענות בבתי משפט ברחבי הארץ.

ההנחה הרווחת היא שמשרד עורכי דין משמש בעיקר להגשת תביעות בבתי משפט - אך אין זה כך במשרדנו, אשר מעניק ייעוץ בנושאי משפט שונים ואנו מבצעים עבור קהל לקוחותינו את הבדיקות הנדרשות לצורך הבטחת זכויותיהם המשפטיות, החברתיות והכלכליות, ככל שהן עולות ונדרשות במסגרת הנושא הנבדק.

המשרד מעניק, בין היתר, ייעוץ והכוונה בהגשת תביעות בבתי משפט לתביעות קטנות ועריכת חוות דעת משפטיות בתחומים שונים. משרדנו אף מפרסם מעת לעת מאמרים באתרי מאמרים שונים ובין היתר באתר "מאמרים".

משרדנו מוביל בתחום דיני המקרקעין וזאת בכל הנוגע לליווי הלקוח עד לשלב סגירת העסקה, לרבות מתן פתרונות יצירתיים למכשולים המתגלים מעת לעת בעסקאות, משפטיים או אחרים.

המשרד אף נוטל חלק ביישוב המחלוקות המתעוררות בין הצדדים בנוגע לנכס בו מדובר, לרבות ניהול משא ומתן עם המתווך על גובה דמי התיווך, קידום המשא ומתן בין הצדדים מתוך כוונה לגשר על פערים בהסכמות הצדדים, עריכת חוזה המקרקעין, דווח לשלטונות המס, השגות להקטנת המס במידת הצורך.

משרדנו אף מעניק ייצוג בנושאי חובות ארנונה בפני הרשויות המקומיות וועדות הערר, לרבות הגשת עתירות מינהליות כנגד הרשות בשל סוגיות של דיונים מחדש בצו ארנונה ו/או שינויים בחיובי הארנונה של הנישומים - בעלי עסקים ובעלי בתים פרטיים כאחד.

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה ופוריה.
משרד עורכי דין - גל קריחלי

עמוד הבית | אודותינו / תחומי עיסוק | שאלות ותשובות | חוקים ומאמרים | קישורים | צור קשר
Created by Natali Geller